Ilgametė patirtis.

Asmeninių švenčių vedimu užsiimu jau daugiau, nei 10 metų. Pagrinde tai – vestuvės, jubiliejai ir krikštynos. Vien vestuvių per metus pravedu 25-40. Per savo vestuvių vedėjo karjerą jau esu “atšokęs” bene 300 vestuvių!

Empatija. Energija. Emocija.

Tai trys pagrindiniai principai, kuriais vadovaujuosi vesdamas renginius.

EMPATIJA – itin svarbus principas ir savybė, kuria turi pasižymėti geras renginių vedėjas. Renginyje susirenka įvairi publika, kurią svarbu greitai “nuskanuoti” ir suprasti, kas jai tiks, o kas – ne. 

ENERGIJA – tai dar vienas būtinas elementas, norint sukurti kokybišką renginį. Žema energija nereiškia, kad renginys bus nuobodus, o galinga energija, kad visi apturės nepamirštamą renginį. Kaip sakau aš – tinkama energija tinkamu metu! Pasitelkus empatiją galima suvokti, kokiame energetiniame lygyje yra švetės svečiai ir pati šventės eiga, t.y., pajusti renginio tėkmę (flow). Atsižvelgiant į tai geras vedėjas parenka atrakcijas, labiausiai tinkančias konkrečiam momentui, gyvai koreguoja scenarijaus eigą. 

EMOCIJA – tai yra tikrasis renginio tikslas! Sugebėjimas suprasti publiką, tinkamas energijos lygio parinkimas, kruopščiai sudėliotas scenarijus ir pramogos – visa tai yra raktai, su kuriais geras renginio vedėjas išlaisvina publikos emocijas.

Dirbu komandoje su savo DJ ir aparatūra

Darbuojuosi komandoje kartu su DJ Augustu – puikiai savo darbą išmanančiu profesionalu. Mūsų partnerystė  trunka jau daugiau, nei 5 metus!

Pasirūpiname šventės įgarsinimu ir apšvietimu “nuo A iki Z”. Renginiams iki 70 žmonių naudojame savo aparatūrą, kuri yra kokybiška, prižiūrėta ir patikima. Jei šventė didesnė, vyksta neįprastoje lokacijoje ar reikia įgarsinti atlikėjus, pasitelkiame partnerių pagalbą.

Mūsų komandoje esantis technikas ne tik sujungia aapratūrą, tačiau vakaro metu darbuojasi ir kaip šviesų dailininkas. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti technines apšvietimo galimybes. Tebūnie šviesa!